Kampanie, o których się mówi

 

 

Kontrowersyjne kampanie reklamowe

  

Z głębokim pokłonem witają się z Wami Samurajowie Genialnego Marketingu, nasz blog powstał by na bieżąco śledzić trendy w nowoczesnym marketingu. Interesują nas tylko ostre jak katana kampanie marketingowe, które trafiają do klientów celnie jak łucznik kyudo.

 

Nie interesują nas tradycyjne przekazy reklamowe, nie zajmujemy się telewizją, prasą czy radiem. Jesteśmy zorientowani na nowoczesne środki komunikacji marketingowej. Będziemy przyglądać się kampanią w social media, YouTube, Snapchacie i innych rozwijających się dziedzin e-marketingu.

 

Naszym zdaniem aby dobrze uprawiać marketing warto wzorować się na najlepszych, dlatego też zaprezentujemy Wam znane i mogące poszczycić się wieloma sukcesami agencje reklamowe i marketingowe, tak ze świata, jak i z rodzimego podwórka.

 

Nie bez powodu nazwaliśmy siebie Samurajami, taka nazwa ma zawiązek z ostatnim obszarem naszych zainteresować – innowacjami w technologiach informacyjnych i ich wykorzystaniem w reklamie. Jak powszechnie wiadomo w dziedzinie nowych wynalazków na świecie przodują właśnie Japończycy.

 

 

Nowoczesny e-marketing nie ma przed nami żadnych tajemnic, a portal ten powstał ponieważ chcemy dzielić się naszą wiedzą, z każdym kogo interesują nowości w dziedzinie marketingu przez duże M.  

Reklamy perfum

Brand hero