Kampanie, o których się mówi

 

 

Kontrowersyjne kampanie reklamowe

  

Taśmy klejące i ich znaczenie reklamowe

Kategoria: Kategoria (pl-pl) Opublikowano: poniedziałek, 09, styczeń 2017 Super User Drukuj E-mail

 

Taśma klejąca jest produktem, który może być doskonałym nośnikiem reklamy. Podobne zastosowanie taśmy powszechnie wykorzystywane jest przez duże koncerny, ale również przez mniejsze firmy.

 

 

Jak zaprojektować wygląda nadruku reklamowego?

 

a) Taśma z nadrukiem reklamowym powinna zostać wykonana w transparentnych barwach.

b) Podobnie wyrazisty powinien być sam nadruk. Litery muszą być duże i czytelne. Warto na taśmie umieścić logo naszej firmy, nazwę, lub chwytliwy slogan.

c) Doskonała taśmę klejącą znajdziemy na stronie - exito-opakowania.pl/strona,tasmy-klejace.html. Projektowaniem nadruków może zająć się specjalista, który dzięki swojemu doświadczeniu opracuje produkt, który zachwyci nie tylko inwestora, ale także konsumenta.

 

Pozostałe funkcje taśmy klejącej

 

1. Taśma z nadrukiem oprócz oczywiście roli reklamowej powinna również pełnić inne funkcje i niezmiernie ważne jest, aby pełniła te zadania w sposób prawidłowy.

2. Nasze reklama nie odniesie oczekiwanego skutku jeżeli taśma będzie się słabo kleiła, jeżeli będzie nieestetyczna i mało trwała.

3. Obecnie coraz częściej klienci poszukują również produktów typowo ekologicznych.

 

Taśma ekologiczna

 

Taśma ekologiczne tworzona jest z myślą o ochronie środowiska. Zamiast niebezpiecznych związków chemicznych jako klej stosuje się substancje na bazie naturalnego kauczuku. Oprócz tego taśma wytwarzana jest z papieru, który podlega biodegradacji. Ekologiczna taśma klejąca również może zostać ozdobione logo lub napisem, ale w tym szczególnym przypadku należy zastosować specjalne barwniki otrzymane w sposób naturalny.

 

Odsłony: 1636

Reklamy perfum

Brand hero