Kampanie, o których się mówi

 

 

Kontrowersyjne kampanie reklamowe

  

Contact center to inwestycja, na jaką warto się zdecydować

Kategoria: Kategoria (pl-pl) Opublikowano: wtorek, 05, wrzesień 2017 Super User Drukuj E-mail

 

Nowoczesna gospodarka oparta jest nie na produkcji, a przede wszystkim na informacji i komunikacji. Dlatego tak ważne jest, by prowadząc firmę pozostawać w kontakcie ze swoimi klientami. Jeszcze niedawno większość firm oferowała formularze kontaktowe, korespondencję mailową lub infolinię w ramach call center czy innych systemów teleinformatycznych, które ma w swoim asortymencie https://www.alfavox.pl - firma stawiająca na nowoczesne contact center.

 

 Firma stawiająca na nowoczesne contact center.

 Firma stawiająca na nowoczesne contact center.

 

Dlaczego i ty powinieneś dołączyć do tego grona?


Contact center to więcej niż tylko rozmowy głosowe. Aplikacja teleinformatyczna pozwala nawiązać połączenie także w ramach czatu tekstowego czy czatu wideo. Dzięki temu każdy z klientów może w contact center wybrać taka formę rozmowy, jaka najbardziej mu odpowiada. Poza tym warto pamiętać, że nie chodzi tu tylko o sam kanał komunikacji – contact center to po prostu więcej niż rozmowa, bo aplikacja umożliwia na przykład wykorzystanie okienka czatu do przesyłania plików, dokumentów i linków. A to umożliwia więcej niż klasyczna infolinia, bo klient może na przykład od razu zrobić reklamację w interaktywnym formularzu – zresztą wykorzystanie contact center daje naprawdę duże możliwości, bo to system, który można personalizować zgodnie ze specyfika działania danej firmy.

 

 

 

Warto zdecydować się na taką inwestycję, bo dzięki temu klienci zyskują obsługę najwyższej jakości, a od tego zależy, czy będą chcieli do nas wracać.

 

Odsłony: 1385

Reklamy perfum

Brand hero