Przyciemnianie szyb – niezliczone korzyści

Kategoria: Kategoria (pl-pl) Opublikowano: niedziela, 10, grudzień 2017 Super User

 

Niesłusznie w Polsce przyciemnianie szyb kojarzy się z podejrzanymi interesami. Taka opcja daje właścicielowi i użytkownikom auta niezliczone korzyści, jak dowiedziałam się podczas wizyty u Studiok22 . To jedna z firm, w której oferują przyciemnianie szyb. Kraków to popularne miejsce dla takich zakładów. Przyciemniania dokonuje się specjalnymi foliami, które chronią przed promieniowaniem UV. To zupełnie legalny proces – jeśli montuje się folie na szybach, które nie są kluczowe dla widoczności kierowcy. Co możemy uzyskać poprzez umiejętne przyciemnianie szyb?

 

Przyciemnianie szyb - Kraków to popularne miejsce dla takich zakładów.

 

Bezpieczeństwo to podstawa

Folie które są używane do przyciemniania szyb są źródłem kilku dodatkowych czynników zwiększających bezpieczeństwo. Folie te:

 

Komfort jazdy

Podczas długich lub częstych podróży najważniejszy jest komfort jazdy. Uzyskać go można nie tylko podróżując drogimi i wygodnymi samochodami. Komfort jazdy także poprawić można poprzez przyciemnianie szyb. Kraków, Wrocław czy Katowice to nasłonecznione i ciepłe podczas lata miasta. Przyda się dokonać przyciemnianie szyb- Kraków, Wrocław i Katowice latem są uciążliwe do jazdy. Ciekawostka o przyciemnianiu szyb samochodów Biura Ochrony Rządu http://www.bor.gov.pl/upload/1403597573_415_4044.pdf .

Dzięki przyciemnianiu:

 

Odsłony: 841