Kampanie, o których się mówi

 

 

Kontrowersyjne kampanie reklamowe

  

Informatyka a reklama

W świecie opanowanym przez nowoczesne technologie, gdzie niemal każdy człowiek ma dostęp do internetu, a w kieszeni nowoczesnego iPhona lub Smartphone należy dojść do przekonania, że skuteczny marketingowiec powinien korzystać z pomocy informatyków i technologii informacyjnych, by skutecznie prowadzić przekaz i celnie trafić do odbiorcy. Oto kilka przykładów gdzie współpraca z informatykami przynosi bardzo dobre marketingowo rezultaty.

 

1 Landing page – najczęściej są to strony typu one page, których zawartość jest rozszerzeniem haseł i informacji zawartych na banerach reklamowych. Po kliknięciu w taki baner, użytkownik przenoszony jest na landing page, gdzie niejednokrotnie może wziąć udział w konkursie, albo pozyskać atrakcyjny rabat. Głównym celem tego typu stron jest zwiększanie współczynnika konwersji.

 

2 Aplikacje mobilne – przygotowywane specjalnie dla potrzeb kampanii reklamowych, mogę mieć postać różnego typu gier, mogą pozwalać na uzyskiwanie przez użytkowników cennych rabatów, lub zwyczajnie służyć wyświetlaniu reklamy tworzących ją firm.

 

Odsłony: 3999

Reklamy perfum

Brand hero