Kampanie, o których się mówi

 

 

Kontrowersyjne kampanie reklamowe

  

Najlepsze kampanie youtube

Reklamy, które użytkownicy YouTuba włączają z własnej woli

YouTube niegdyś był miejscem gdzie użytkownicy wrzucali zabawne filmiki, amatorskie nagrania czy swoje własne produkcje. Dziś dla potrzeb YouTuba kręcone są specjalne, profesjonale produkcje, a grono marketrów – specjalistów od reklamy w YouTube znacznie się powiększa. Każdego roku powstają reklamy, które swoją jakością niejednokrotnie górują na telewizyjnymi czy nawet kinowymi.

 

#DajCalusa to projekt Coca Coli, która w swoją reklamę zaangażowała znanych YouTuberów, znaleźli się w niej między innymi Maffashion czy JDabrovsky. Każda z tych osób wstępuje w reklamie z butelką Coli i prezentuje charakterystyczny dla siebie styl.

 

Krüger&Matz to przykład doskonałej YouTubowej reklamy, jest lekka, estetyczna, okraszona żartem, a przy tym mocno podkreśla zalety marki, takie jak: trwałość, jakość działania i niecodzienny wygląd. Przykład reklamy Krüger&Matz, to przykład godny naśladowania.

 

Volvo Trucks w swoim spocie na YouTube oddaje natomiast stery ciężarówki czteroletniej dziewczynce, która doskonale się bawi ignorując przeszkody pojawiające się na jej drodze. Reklama zabawna, nie powoduje w użytkowniku chęci jej pominięcia, a przekaz jasny i oczywisty. Volvo to synonim wytrzymałości.  

 

 

Odsłony: 3825

Reklamy perfum

Brand hero