Kampanie, o których się mówi

 

 

Kontrowersyjne kampanie reklamowe

  

Polskie agencje reklamowe

Na naszym rodzimym rynku działa kilka agencji reklamowych, których kreacje cieszą się dużą popularnością wśród odbiorców ich przekazów. Pora zaprezentować znane agencje działające w Polsce.

 

-DDB & Tribal – w rankingu agencji reklamowych i domów mediowych w 2014 r. przygotowanym przez PWC, ta warszawska firma zajęła pierwsze miejsce. Na czele jednej z najbardziej utytułowanych agencji stoją Paweł Kastory, Marcin Mroszcza i Szymon Gutkowski. Wśród firm, które korzystają z ich usług należy wymienić: T – mobile, PKO BP, PZU, Allegro czy McDonald's.

 

-K2 – na K2 składa się kilka spółek, odpowiedzialnych za różne dziedziny kreacji marketingowej. Nie mniej cała grupa działa na polskim rynku już od niemal 20 lat, i należy do jednych z bardziej utytułowanych polskich marek. Agencja obsługuje takie firmy jak PGE, Pracuj.pl czy IMAXa.

 

-GONG to polska agencja interaktywna, która otrzymała tytuł najlepszej agencji 2015 r. Od dziesięciu lat działa na polskim rynku, tworząc reklamy cyfrowe, a także korzystając z tradycyjnych kanałów komunikacji. Z usług agencji GONG korzystają między innymi Żywiec, Orlen, AIVA czy Castorama.   

 

 

 

Odsłony: 5627

Reklamy perfum

Brand hero